Cómo funcionamos

Ak si želáte vypracovať si atletickú postavu, musíte sa svojmu telu venovať dlhodobo a pravidelne. A keď sa už končne vypracujete, ale prestanete chodiť do fitka svalstvo ubúda tuky pribúdajú. S jazykom to funguje úplne rovnako. Naše online kurzy sú určené pre todos los niveles de conocimiento. Či už ste úplný začiatočník akejkoľvek vekovej kategórie, alebo ste maturoval z angličtiny, poznáte aj podmieňovací spôsob ale potrebujete si to gramaticky a konverzačne oprášiť, alebo jazyk obstojne ovládate ale potrebovali by ste si potrénovať tretie podmienky.

Súmate a nuestras lecciones desde cualquier parte del mundo.

Tratamos de que las lecciones se vean diferentes a las de la escuela secundaria. Somos más como un club que una escuela. Nuestros profesores de Eslovaquia, Espaňa o Inglaterra tratan de mantener a la clase de buen humor. La conversación enfatiza uso correcto del orden de las palabras y seleccionado gramatického času. Žiakov počas konverzácie trénujeme správne používať podmieňovací spôsob (condicionales) automatizamos combinaciones de oraciones para formar una pregunta, mejorar el vocabulario o mantener el nivel de angloparlantes que están actualmente no tienen con quien speakovať.

Lecciones en línea

Los clases se dan en línea por plataforma Google Hangouts. Después de acordar una fecha, le enviaremos un enlace al que puede conectarse por teléfono móvil, computadora portátil o tableta. Recomendamos usar auriculares para recibir comentarios. Hace una hora, una conexión contigo probamos. Na lekcie sa dá pripájať buď v skupine alebo individuálne nasledovne:

Membresía de dos meses
€80 /2 meses
1x do týždňa 60 minút
25% de descuento por 1 hora individual por semana
Pequeño grupo de 3-4 personas
 
Lecciones individuales
20 € / 60 minutos
intensidad flexible
zdarma vstup na konverzačné sparringy
un mayor enfoque del vocabulario en las necesidades individuales
ritmo del curso ajustado
Lección de muestra
Gratis
Únase a la lección de forma gratuita y pruebe si nuestro sistema se adapta a usted.
Complete el formulario de solicitud y escriba,
que está interesado en una lección de demostración
 

V skupinkách býva más diversiónconocerás gente nueva extra slovná zásoba býva bohatšia. Okrem zlepšovania sa v jazyku je to super nástroj na socializáciu a nižšia cena je tiež výhoda. Oproti individuálnej výučbe musí žiak pracovať na sebe zodpovednejšie, robiť si pravidelne domácu úlohu aby nezačal zaostávať za spolužiakmi. Individuálna výučba je 100 percentne flexibilná a lektor sa upne čisto na špecifické nedostatky a potreby žiaka a aj na konverzáciu má žiak vačší priestor. Ak to čas dovoľuje, najlepšia je kombinácia týchto dvoch, a teda pravidelná účasť v skupine a minimálne 1x za mesiac individuálna hodina. Každý náš člen /platiaci si skupinový kurz/ má zľavu 25% na individuálne hodiny.

4-členná skupina

Individuál/FtF

Nuestro método

Originálne materiály

Na výučbu používame vlastné materiály ktoré tvoríme a updatujeme pravidelne aby obsahovali aktuálnu slovnú zásobu a používanú gramatiku.

Tréning konverzácie

Hodiny vedieme riadenou konverzáciou počas ktoréj odpovedáte, tvoríte otázky i popisujete predmety.

Rodinná atmosféra

Učenie jazyka je dlhý a často nudný proces. Našou prioritou je urobiť hodiny čo najzábavnejšie. Na hodinách si tykáme a príjemná hodina je základnou prioritou každého lektora

  • Ako sa naučiť po anglicky alebo ju posunúť ďalej?

Individuálne alebo skupinové lekcie? Najlepšie ich je skombinovať. Na tréning slovnej zásoby nepotrebujete individuálny kurz, ale na doladenie vašich konkrétnych nedostatkov je individuálna výučba najlepšia.

Pre všetkých členov platí zľava 25 percent na individuálne hodiny.

Vyplnte prihlášku a pripojte sa k nám na hodinu úplne zadarmo.

Contacto

Whatsapp: +421 903 632 222

Email: recepcia@exliakademia.sk